Kierownik Działu Edukacja

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki

  • Opracowywanie misji, strategii, planów, programów oraz projektów edukacyjnych NOSP
  • Opracowywanie budżetów do planowania corocznego kalendarza działań działu edukacji
  • Koordynacja i realizacja zaplanowanych działań edukacyjnych
  • Weryfikowanie pod względem merytorycznym realizowanych projektów
  • Współpraca z instytucjami, kompozytorami, autorami, mediami i innymi partnerami zewnętrznymi w zakresie realizacji programu edukacyjnego dla NOSPR
  • Nawiązywanie nowych kontaktów, dbanie o utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami
  • Poszukiwanie nowych sposobów realizacji Misji Edukacyjnej NOSPR
  • Podejmowanie działań mających na celu promowanie NOSPR i jego działalności edukacyjnej
  • Zarządzanie zespołem i koordynacja pracy Dział
  • Delegowanie, ewaluacja, egzekwowanie i nadzór nad realizacją zadań
  • Rozwijanie umiejętności pracowników Działu
  • Przygotowywanie pism, dokumentów, dyplomów, treści publikacji, materiałów informacyjnych, ofert związanych z działalnością działu
  • Zbieranie i opracowywanie danych dla celów sprawozdawczych

Kluczowe wymagania

  • Wykształcenie muzyczne jest absolutnie kluczowe, dodatkowo preferowane wykształcenie wyższe, menedżerskie (np. zarządzanie kulturą, personelem, kierunki związane z promocją, reklamą, marketingiem), Min. 5 letnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub na stanowisku związanym z organizacją działań edukacyjnych, kulturalnych lub mediów
  • Doskonała wiedza w branży zarówno muzycznej, jak i edukacyjnej
  • Doświadczenie oraz umiejętność w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Rozległa wiedza i doświadczenie w koordynacji projektów oraz współpracy z mediami i partnerami zewnętrznymi
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia konspektów, zajęć edukacyjnych uwzględniających różnorodne cele, metody i grupy wiekowe odbiorców
  • Min 2 -letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Umiejętność planowania, wyznaczania priorytetów sobie i podległemu zespołowi pracowników;
  • Umiejętność budowania relacji z zespołem i podmiotami zewnętrznymi;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość innych języków mile widziana
  • Mile widziana znajomość procedur dotyczących zamówień publicznych
  • Żywe zainteresowanie muzyką, czynny udział w wydarzeniach kulturalnych
  • Kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności negocjacyjne, i interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i jednoczesnego koordynowania i realizowania wielu zadań
  • Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej instytucji kultury
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.