PYTANIA – ODPOWIEDZI

W POSTĘPOWANIU NA ZAMÓWIENIE PUBLICZNE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA DOSTAWĘ SPRZĘTU NAGRANIOWEGO DLA NOSPR,

NR SPRAWY: NOSPR/23/2018

 

ZESTAW NR 1:

Pytanie nr 1: Czy zamawiający zaakceptuje zastosowanie urządzenia określonego w SIWZ w Tabeli nr 2 jako „Mikrofon pojemnościowy małomembranowy – 4 sztuki”, które będzie posiadało następujące parametry techniczne:

 

Lp.

Cecha

Parametry/opis

1.

rodzaj przetwornika

pojemnościowy

2.

budowa

modularna - przedwzmacniacz i kapsuła są odrębnymi elementami

3.

charakterystyka kierunkowości

ósemkowa

4.

zakres częstotliwości

40Hz – 16 kHZ

5.

czułość (dla 1 kHZ)

10mV/Pa

6.

ekwiwalentny poziom szumów, ważony krzywą A

18 dBA

7.

stosunek sygnał/szum

76 dB

8.

maksymalny SPL (dla 0,5% THD)

134 dB

9.

zasilanie

Phantom 48V

10.

złącze

XLR

11.

masa

przedwzmacniacz - 60g

kapsuła - 18g

12.

wykończenie, kolor

matowy, szary

13.

wymiary (zestawu przedwzmacniacz połączony z kapsułą)

wysokość 20mm, szerokość 20mm, długość 150mm

 

Odp. nr 1: Oferowane przez wykonawcę, parametry sprzętu muszą się mieścić w parametrach określonych przez Zamawiającego w SIWZ.

 

Zamawiający wprowadza zmianę do SIWZ w Załączniku nr 2 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” w Tabeli nr 2 - Mikrofon pojemnościowy małomembranowy, w pkt. 4, 5, 6, 7  w sposób określony w Informacji o zmianie w SIWZ.

 

W pozostałym zakresie zamawiający nie widzi potrzeby zmiany parametrów technicznych.

 

Pytanie nr 2: Czy zamawiający zaakceptuje zastosowanie urządzenia określonego w SIWZ w Tabeli nr 15 jako „Rejestrator cyfrowy stereo – 2 sztuki”, które będzie posiadało następujące parametry techniczne:

 

Lp.

Cecha

Parametry/opis

1.

rodzaj obsługiwanych nośników

karta SD, karta CF, pamięć przenośna USB

2.

obsługiwane formaty nagrań

nagrywanie i odtwarzanie MP3 i WAV 24bit

3.

kontrola prędkości odtwarzania

tak, +/- 16%

5.

opcja konwersji częstotliwości próbkowania

tak

6.

złącza wejściowe

analogowe: XLR, RCA

cyfrowe: SPDIF

7.

złącza wyjściowe

analogowe: XLR, RCA

cyfrowe: SPDIF

8.

kontrola urządzenia z zewnątrz

poprzez port RS232

9.

pilot bezprzewodowy

tak

10.

budowa

urządzenie montowalne w szafie typu rack, jego wysokość wynosi 1U

11.

masa

3,4kg

12.

kolor

czarny

 

Odp. nr 2: Oferowane przez wykonawcę, parametry sprzętu muszą się mieścić w parametrach określonych przez Zamawiającego w SIWZ.

 

Zamawiający wprowadza zmianę do SIWZ w Załączniku nr 2 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” w Tabeli nr 15 - Rejestrator cyfrowy stereo w pkt. 11   w sposób określony w Informacji o zmianie w SIWZ.

 

W pozostałym zakresie zamawiający nie widzi potrzeby zmiany parametrów technicznych.

 

Pytanie nr 3: Czy Zamawiający wymaga, aby urządzenie określone w SIWZ w Tabeli nr 39 jako „Kamera SDI wraz z zamocowanym obiektywem – 1 sztuka” dostarczone było z obiektywem, którego minimalna wartość przysłony jest nie większa niż 4.0 dla pełnego zakresu ogniskowej czy dla jej minimalnej wartości?

 

Odp. nr 3: Zamawiający wprowadza zmianę do SIWZ w Załączniku nr 2 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” nr Tabela nr 39 - Kamera SDI wraz z zamocowanym obiektywem, otrzymuje następujące brzmienie w: Tytuł – zmiana ilości na 3 sztuki oraz w pkt. 8 – w sposób określony w Informacji o zmianie w SIWZ.

 

Pytanie nr 4: Czy Zamawiający zaakceptuje zastosowanie urządzenia określonego w SIWZ w Tabeli nr 41 jako „Dyski twarde 20 sztuk”, które będzie posiadało następujące parametry techniczne:

 

Tabela nr 41 - Dyski twarde – 20 sztuk

L.p.

Cecha

parametry/opis

1.

typ

a) 16 dysków HDD o pojemności 6000GB, rozmiarze pamięci cache 64MB, o czasie dostępu 16ms (odczyt), 18ms (zapis), o poborze maksymalnie 5,3W, przeznaczonych do pracy ciągłej w komputerach typu NAS

b) 4 dyski SSD o pojemności 1000GB, interfejs SATA 6Gb/s, o poborze mocy nie większym niż 4,4W, odporności na wstrząsy 1500G/0,5ms, niezawodności wg MTBF: 1,5mln, waga: 66g

 

Odp. nr 4: Oferowane przez wykonawcę, parametry sprzętu muszą się mieścić w parametrach określonych przez Zamawiającego w SIWZ.

 

Zamawiający wprowadza zmianę do SIWZ w Załączniku nr 2 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” w Tabeli nr 41 – Dyski twarde, otrzymuje następujące brzmienie w pkt. 1  – w sposób określony w Informacji o zmianie w SIWZ.

 

W pozostałym zakresie zamawiający nie widzi potrzeby zmiany parametrów technicznych.

 

Pytanie nr 5: Czy Zamawiający wymaga, aby urządzenie określone w SIWZ w Tabeli nr 43 jako „System rejestracji dźwięku – 1 sztuka” posiadało w interfejsie audio redundantny zasilacz w zestawie czy jedynie opcjonalną możliwość redundantnego zasilania?

 

Odp. nr 5: Tak, powinno posiadać redundantny zasilacz w zestawie.

 

Pytanie nr 6: Czy zamawiający pod pojęciem specyfikacji technicznych produktów oferowanego sprzętu nagraniowego z pkt. 8.1e SIWZ rozumie karty katalogowe tych produktów czy też dokumenty opracowane przez oferenta z podaniem parametrów technicznych oferowanych urządzeń?

 

Czy w przypadku wymogu załączenia kart katalogowych oferowanych urządzeń zamawiający dopuszcza karty katalogowe w języku angielskim?

 

Odp. nr 6: Karty katalogowe produktów. Zamawiający dopuszcza katy katalogowe w języku angielskim.

 

Zamawiający wprowadza zmianę do SIWZ  w pkt. XII SIWZ - „Opis sposobu przygotowania ofert”, ppkt. 12.6., w sposób określony w Informacji o zmianie w SIWZ.

Rejestr zmian

Brak zmian.