Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to wiodąca polska orkiestra oraz jedna z najważniejszych instytucji kultury w kraju. Od 85 lat kreuje główny nurt polskiej kultury muzycznej poprzez działalność koncertową, wydawniczą i edukacyjną.

Od 2018 roku NOSPR należy do organizacji ECHO (European Concert Hall Organisation), skupiającej 22 najlepsze sale koncertowe Europy. NOSPR jest współorganizatorem Festiwalu Katowice Kultura Natura, Festiwalu Prawykonań, Festiwalu Muzyka+Nauka oraz Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego.

Świat kultury i sztuki znajduje się obecnie w stanie głębokiej transformacji, wynikającej w dużej mierze z doświadczeń pandemii COVID-19. W NOSPR śledzimy uważnie zachodzące zmiany, jednak nie zadowalamy się tylko rolą obserwatorów. Kultywujemy najlepsze tradycje świata muzycznego, wierząc równocześnie, że naszą misją jest inicjowanie zmian, wypracowywanie nowych rozwiązań dla sektora kultury oraz odkrywanie nowych sposobów interakcji z odbiorcami.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Zakres obowiązków

  • weryfikowanie, dekretowanie, księgowanie dokumentów i zdarzeń gospodarczych
  • uzgadnianie i kontrola sald rozrachunkowych
  • współudział w przygotowywaniu deklaracji VAT, CIT, PIT
  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca, roku
  • rozliczanie projektów dofinansowanych z MKiDN

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Znajomości podstawowych przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz umiejętności ich stosowania.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Motywacji oraz chęci do nauki i przyswajania wiedzy
  • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności za powierzone zadania, umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość obsługi programów ERP Optima
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – nie jest warunkiem koniecznym
  • Mile widziani studenci kierunków związanych z księgowością

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej instytucji kultury,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,
  • Wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych ciekawych doświadczeń
  • Dużą różnorodność zadań i realizowanych projektów
  • Pracę w ambitnym oraz pełnym zaangażowania i pasji do sztuki zespole
  • Udział w tworzeniu nowoczesnej instytucji kultury i realny wpływ na rynek muzyczny
  • Możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, m.in. karty Benefit Multisport.

Na stanowisko Księgowego/Księgowej aplikować można przez stronę: pracuj.pl do dnia 20.05.2022 r.

Prosimy o załączenie CV i listu motywacyjnego.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Księgowy/Księgowa

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji.