Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to wiodąca polska orkiestra oraz jedna z najważniejszych instytucji kultury w kraju. Od ponad 80 lat tworzy główny nurt polskiej kultury muzycznej poprzez działalność koncertową, wydawniczą i edukacyjną. Z orkiestrą regularnie występują najwięksi muzycy świata, a spektakularna siedziba zespołu jest miejscem, budzącym zachwyt wśród słuchaczy i artystów. Od kwietnia 2018 NOSPR należy do organizacji ECHO, skupiającej 22 najlepsze sale koncertowe Europy. W NOSPR kultywujemy najlepsze tradycje świata muzycznego, a także tworzymy nowe formaty wydarzeń artystycznych i szukamy nowych sposobów interakcji z publicznością. Jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Katowice Kultura Natura, Festiwalu Prawykonań i Festiwalu Muzyka+Nauka oraz Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego.

Zmieniamy się i rozwijamy, w związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby do współpracy na stanowisko:

Specjalista ds. projektów IT

Zadania:

·        planowanie i realizacja zadań w nowym projekcie IT budowanym od podstaw

·        nadzór nad podwykonawcami realizującymi zadania związane z systemami IT

·        analiza biznesowa i techniczna procesów w Instytucji, zarówno na poziomie danego działu, jak i międzydziałowych

·        aktywny udział w inicjatywach usprawniających procesy w Instytucji

·        nadzór nad systemami informatycznymi w Instytucji

·        współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury oraz systemów IT

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne (warunek konieczny)

·        co najmniej 3 letnie doświadczenie we wdrażaniu projektów IT (warunek konieczny)

·        znajomość standardu ISO:9001

·        znajomość BPMN

·        co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi (Jira, Asana, etc.)

·        umiejętność pracy w zespole

·        bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        zaangażowanie, dokładność, samodyscyplina

Mile widziane:

·        certyfikacja w zakresie zarządzania projektami (Prince, PMP)

·        znajomość metodyk zwinnych w zarządzaniu projektami

·        doświadczenie z systemami intranetowymi

Oferujemy:

·        umowę zlecenie / umowę B2B

·        możliwość realizacji złożonego, ambitnego projektu

·        możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

·        pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów i pasjonatów

·        pracę w prestiżowej Instytucji

Na zgłoszenia kandydatów spełniających oczekiwania czekamy do dnia 31.12.2020 r. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji.

W treści wiadomości prosimy wpisać : Specjalista ds. projektów IT

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.