Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to wiodąca polska orkiestra oraz jedna z najważniejszych instytucji kultury w kraju. Od ponad 80 lat tworzy główny nurt polskiej kultury muzycznej poprzez działalność koncertową, wydawniczą i edukacyjną.

Z orkiestrą regularnie występują najwięksi muzycy świata, a spektakularna siedziba zespołu jest miejscem budzącym zachwyt wśród słuchaczy i artystów. Od kwietnia 2018 NOSPR należy do organizacji ECHO, skupiającej 22 najlepsze sale koncertowe Europy.

W NOSPR kultywujemy najlepsze tradycje świata muzycznego, a także tworzymy nowe formaty wydarzeń artystycznych i szukamy nowych sposobów interakcji z publicznością. Jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Katowice Kultura Natura, Festiwalu Prawykonań i Festiwalu Muzyka+Nauka oraz Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego.

Zmieniamy się i rozwijamy, w związku z tym poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Technik Obsługi Budynku

Zakres obowiązków

• Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji

• Bieżąca konserwacja i inspekcje instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

• Bieżąca konserwacja i inspekcje instalacji elektrycznych

• Bieżąca konserwacja i inspekcje instalacji wodnych i kanalizacyjnych

• Usuwanie drobnych usterek i awarii urządzeń

• Wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

• Drobne prace remontowe – malowanie, gipsowanie, prace ogólnobudowlane

• Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

• Obsługa instalacji budynkowych, nadzór BMS oraz usuwanie drobnych usterek podczas wydarzeń i koncertów.

Od kandydatów oczekujemy:

• preferowane wykształcenie techniczne minimum średnie bądź zawodowe

• praktyczna znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych oraz wod-kan.

• zaangażowania, sumienności, rzetelności, odpowiedzialności

• umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, diagnozowania usterek

• znajomości obsługi pakietu MS Office

• umiejętności pracy w zespole

• znajomości systemów automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej

• braku przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m;

Dodatkowe wymagania:

• umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć podnoszenia kwalifikacji;

• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presją czasu;

• komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia, samodzielność;

• dyspozycyjność (praca również w weekendy i w godzinach wieczornych)

• uprawnienia SEP gr. 1kV

• j. angielski na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej instytucji kultury,

• Możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

• Wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych ciekawych doświadczeń

• Dużą różnorodność zadań i realizowanych projektów

• Pracę w ambitnym oraz pełnym zaangażowania i pasji do sztuki zespole

• Udział w tworzeniu nowoczesnej instytucji kultury i realny wpływ na rynek muzyczny

• Możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, m.in. karty Benefit Multisport.

Na stanowisko Technik Obsługi Budynku aplikować można przez stronę: pracuj.pl do dnia  12.08.2022 r.

Prosimy o załączenie CV i listu motywacyjnego.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Technik Obsługi Budynku

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NOSPR w celu realizacji procesu rekrutacji.